Vatanım Sensin 8. Bölüm Fragmanı (15.12.2016)

sosyolog 9 Aralık 2016 1 Yorum
Vatanım Sensin 8. Bölüm Fragmanı

Vatanım Sensin 8. Bölüm Fragmanı 15 Aralık 2016

Ekranların sevilen oyuncu çiftlerinden Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in başrollerinde yer aldığı Vatanım Sensin dizisi bir bölümü daha geride bıraktı. Vatanım Sensin her geçen bölüm izleyici kitlesini genişleten bir dizi olacağını şimdiden kanıtladı. Zira Vatanım Sensin son bölüm reytingleri, Fenerbahçe’nin açık kanalda yayınlanan Avrupa Ligi maçı olmasına rağmen günü ikincilikle tamamladı. Osmanlı’nın son döneminde geçen hikayesi ile dönem dizilerini seven izleyicilerin bir numaralı tercihi olan Vatanım Sensin, gelecek hafta perşembe günü 8. bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümü yine heyecan dolu sahnelerle izleyici karşısına çıkacak.

Vatanım Sensin 8. Bölüm’de neler olacak?

Vatanım Sensin 8. Bölüm‘de Kurtuluş Savaşı’nın baş kahramanı Atatürk’ün, düşmanın yurttan atılmasında önemli bir yeri olan Amasya Tamimi’ni (Amasya Genelgesi) silah arkadaşları vasıtasıyla tüm yurda duyurmasının hikayesini izleyeceğiz.

Atatürk, Amasya Genelgesi’nde “İstanbul Hükümeti’nin itilaf devletlerinin tesir ve tahakkümü altında mahsur bulunduğundan, mesuliyetlerini yerine getiremediğini” belirtmektedir.

İşte merakla beklenen Vatanım Sensin 8. Bölüm Fragmanı

1 yorum

  1. sosyolog dedi ki:

    Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir