Aşk Laftan Anlamaz 23. Bölüm Fragmanı 17 Aralık 2016

sosyolog 10 Aralık 2016 1 Yorum
Aşk Laftan Anlamaz 23. Bölüm Fragmanı

Başrollerinde Güneşin Kızları dizisi ile parlayan Hande Erçel, genç ve yakışıklı oyuncu Burak Deniz, ekranların yeni isimlerinden Özcan Tekdemir ve bir başka genç oyuncu Merve Çağıran’ın yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi Cumartesi akşamlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Tabii ki usta tiyatro ve sinema oyuncusu Metin Akpınar da diziyi öne çıkaran en önemli faktör. Öyle ki Aşk Laftan Anlamaz, geçtiğimiz hafta cumartesi günü reyting sıralamasında O Ses Türkiye ve Kalbimdeki Deniz’den sonra üçüncü sırada yer almıştı. Aşk Laftan Anlamaz 17 Aralık cumartesi günü 23. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Özellikle genç izleyicileri ekran başına çeken dizide aşklar, kıskançlıklar ve zorlu hayat koşulları seyirci ile buluşturuluyor.

Aşk Laftan Anlamaz 23. Bölüm fragmanı kısa bir süre içinde sizlerle olacak. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde neler olmuştu bir bakalım.

Senden Asla Vazgeçmeyeceğim… adıyla yayınlanan son bölümde Murat, Hayat’a rüya gibi bir gece yaşatmış ve ona olan aşkını en samimi şekilde dile getirmişti.

Aşk Laftan Anlamaz 23. Bölüm Fragmanı

1 yorum

  1. sosyolog dedi ki:

    Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı eklenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir